Zaloguj się

Smak zmiksowany z jakościąW dzisiejszych czasach, gdy coraz większą wagę przykłada się do zdrowego odżywiania, owoce i warzywa uważane są za nieodzowny składnik zbilansowanej diety. Pięć porcji owoców i warzyw - to zalecenie dietetyków, któremu nie zawsze łatwo jest sprostać. Jedzenie surowych produktów bywa nużące i trudno do niego namówić zwłaszcza dzieci. Co innego różnobarwne koktajle, czy apetyczne smoothies. Po szklankę pełnego witamin, aromatycznego napoju, z chęcią sięgną zarówno starsi, jak i  nieco młodsi smakosze. To, iż są one niezwykle chętnie wybierane, zarówno w barach i restauracjach, jak i w domach prywatnych, łatwo zrozumieć. Doskonale smakują, sycą, a jednocześnie dostarczają niezbędnej porcji minerałów i składników odżywczych oraz sprzyjają trosce o piękną sylwetkę. Szczególnie smakują latem – w upały, gdy nie mamy ochoty na obfite, ciężkie dnia, z powodzeniem zastępują pełny posiłek. Aby jednak były pełnowartościowe, warto  zatroszczyć się o ich  prawidłowe przyrządzenie. Niezwykle  ważne jest tu wykorzystanie najlepszych, naturalnych składników  oraz  zadbanie o  wybór odpowiedniego narzędzia, którym będziemy się posługiwać.

blendery-mixtec

Blendowanie jest pyszne


Blender jest nowoczesnym urządzeniem, niezbędnym zarówno w każdym zakładzie gastronomicznym, jak i w domach prywatnych. To dzięki niemu błyskawicznie przygotujemy smakowity koktajl, zmiksujemy aromatyczną zupę krem lub przyrządzimy  sos, który będzie doskonale uzupełniał smak makaronu lub domowych kopytek. Aby służył nam długo oraz właściwie spełniał swoją rolę, powinien być jak najwyższej jakości.  Ważne, by  cechowała go wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, a do jego produkcji zastosowano jedynie najlepsze materiały. Gwarantuje to, iż otrzymamy produkt, który sprosta naszym wymaganiom i do minimum ogranicza ryzyko szybkiego zepsucia się urządzenia. Do blenderów, które spełniają powyższe warunki,  z pewnością należą  te produkowane przez firmę Mixtec.

kitchen-2165756_1280

Moc silnika, moc witamin


Blender gastronomiczny Mixtec to urządzenie, w którym zamontowano silnik o dużej mocy,  mogący rozpędzić wirnik aż do prędkości 38 000 obrotów na minutę.  Użyte w nim ostrza są natomiast wykonane z tytanu i  tworzone przez znaną japońską firmę, specjalizującą się w projektowaniu i obróbce noży tytanowych. W zestawieniu z technologią Wave Mixing (falującej konsystencji), pozwala to na idealne zblendowanie produktu, również przy zastosowaniu opcji Speed Mixing,  czyli programów szybkiego miksowania. Warto zauważyć, że kontenery  Blendera gastronomicznego Mixtec  wykonano ze specjalistycznych  tworzyw sztucznych, produkowanych przez niemieckie fabryki. Dzięki temu są one  m.in. odporne na wysoką temperaturę oraz pęknięcia, nie uwalniają szkodliwych substancji oraz ułatwiają miksowanie.  Jeśli dodamy do tego, pozytywnie wpływający na żywotność, wyjątkowo efektywny system chłodzenia blendera  oraz zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem, pokrywę z szerokim kołnierzem, można uznać, iż jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w  placówkach gastronomicznych, jak i  w domu każdego z nas.