Zaloguj się

Dokładne USG - RosemedicaRosemedica to świetny zespół lekarzy ginekologów, którzy dokładają wszelkich starań, by skutecznie pomóc pacjentkom, zachowując spokojną, opiekuńczą atmosferę w trakcie wizyt. Przyjmujący lekarze wyróżniają się wysokimi kompetencjami, doświadczeniem i umiejętnościami, Bogata oferta usług zawiera usługi ginekologiczne, tak ostatnio modną i poszukiwaną ginekologię estetyczną oraz zabiegi z obszaru medycyny estetycznej. Oczywiście gabinet oferuje również pełną potrzebną diagnostykę usg.

USG Rosemedica - ciąża

Bardzo istotne badanie, które należy wykonać przynajmniej trzy razy w ciągu ciąży, choć aktualnie większość lekarzy wykonuje je przy każdej wizycie. Badanie to pozwala przede wszystkim na dokładną ocenę rozwoju dziecka, wyklucza wszelkiego rodzaju problemy zdrowotne dziecka, pozwala obejrzeć mamie jej maleństwo co prowadzi do rozwoju silnych emocjonalnych więzi. 

USG Rosemedica - ginekologiczne

Badanie, które jest wykonywane w trakcie każdej wizyty i pozwala na ocenę stanu narządów płciowych. Badanie wykonywane jest przy pomocy sondy dopochwowej, opcjonalnie 3D. 

USG Rosemedica - badanie piersi

Bardzo ważne badanie, pozwalające dokonać dokładnej diagnozy stanu piersi, zaleca się wykonywanie takiego badania przynajmniej raz do roku i jest doskonałą profilaktyką raka piersi. Warto badanie wykonać zwłaszcza gdy pojawia się ból piersi, bądź wyciek, podczas samobadania dochodzi do wyczucia niepokojących zgrubień, czy wręcz guzków. Stosowanie hormonalnej terapii zastępczej jest też wskazaniem do takiego rodzaju badania.

ginekolog w krakowie

USG Rosemedica - węzły chłonne

W gabinecie można też wykonać badanie usg węzłów chłonnych, zwłaszcza w przypadku ich powiększenia bądź bólu. Badaniu takiemu podlegają węzły chłonne: pachowe, szyjne, pachwinowe, nadobojczykowe, podobojczykowe, przestrzeni zaotrzewnowej.

USG jąder oraz prostaty

USG ROSEMEDICA prostaty to bardzo popularne badanie oceniające stan prostaty i ścian pęcherza moczowego. Ważne jest też sprawdzenie czy przypadkiem mocz nie zalega w pęcherzu moczowym po oddaniu moczu. W związku z tym przed badaniem należy wypić sporo, około 1,5 litra niegazowanej wody i nie oddawać moczu do pierwszej części badania. Usg jąder bezwzględnie należy się poddać w przypadku bólu jąder, powiększenia jąder, wycieku z cewki moczowej, stanów zapalnych, żylaków, czy wyczuwalnych guzków. 

Gabinet oferuje również badanie usg w obszarze tarczycy oraz jamy brzusznej. W trakcie wykonywania badań zapewniona jest wszechstronna opieka, a sprzęt ultrasonograficzny jest najwyższej klasy.