Zaloguj się

Dlaczego warto wybrać płytki z czarnego marmuru?Jeśli szukasz pomysłów na remont domu czy łazienki, być może najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana płytek na nowe.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz dokonać gruntownego remontu, czy dokonać tylko drobnych ulepszeń, wybór odpowiednich płytek podłogowych lub ściennych może mieć duży wpływ na klimat i wygląd pomieszczenia. Chociaż ważne jest, aby przy wyborze płytek pamiętać o aspektach praktycznych, równie ważne jest zapewnienie estetycznego wyglądu i ogólnej atmosfery, jaką tworzą.

drewnopodobne-06

Płytki Egen o pięknych marmurowych fakturach

Jedną z opcji, które szybko wywołują zachwyt w branży dekoracji wnętrz, są płytki z czarnego marmuru. Używając takich płytek, możesz zrealizować swoje inspirujące pomysły na wystrój salonu czy łazienki. Możesz bez problemów stworzyć niezwykle stylową przestrzeń za pomocą płytek marmurowych i cieszyć się zupełnie nowym wyglądem pomieszczenia. Z pewnością wiele osób wybiera płytki marmurowe w kolorach jasnych, białym czy kremowym, ale jeśli chcesz nadać pomieszczeniu luksusowy i wyjątkowy wygląd, płytki z czarnego lub szarego marmuru z pięknym żyłkowaniem będą dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.Płytki marmurowe wyglądają naturalnie i zostały stworzone, aby wnieść elegancję i klasę do każdego miejsca, w którym są zainstalowane.

fara

Podobnie jak naturalny marmur, te płytki mają błyszczącą i polerowaną powierzchnię, która nadaje im wspaniały wygląd. Oczywiście nie musimy kupować drogiego i trudnego w utrzymaniu marmuru, możemy wybrać spośród pięknych płytek imitujących prawdziwy marmur, które nie wymagają konserwacji i przetrwają wiele lat intensywnego użytkowania.Teksturowane glazurowane płytki zeszklone są znane ze swojej niesamowitej trwałości. Płytki te powstają poprzez wytwarzanie ich w ekstremalnych temperaturach, co ostatecznie skutkuje trwałymi i niezwykle sztywnymi płytkami. Są one nieprzepuszczalne dla wilgoci, dzięki czemu są całkowicie odporne na plamy i nadają się do kuchni czy łazienki. Niezależnie od miejsca, w którym zostaną zainstalowane plytki egen, przez długi czas wytrzymują w niezmienionym stanie. Płytki o fakturze marmuru są również dostępne w wykończeniu matowym, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i antypoślizgowe.